top of page

BİLKENTLİLER HAKKINDA

2- GELECEKTEN BEKLENTİMİZ

          Son yıllarda eğitim sistemimizde sık sık değişiklikler yaşanmaktadır. Bu değişime adapte olmayan eğitim kurumları öğrencileri yanlış yönlendirebilmektedir. Bilkentliler her zaman yenilikçi, araştırmacı ve yeni sistemlere çabuk adapte olmaya devam edecektir.

FELSEFEMİZ

1-ÖĞRENMEYİ ÖĞRETMEK

Amacımız öğrencilerimize öğrenmeyi öğretmektir. Sınav ve yaşam başarısının özü aslında budur.

TARİHİMİZ

2-ÖZEL DERS

Bir konunun çok kısa sürede anlaşılıp kavranmasını sağlayan masa başı ders anlatım sistemi. Öğrencinin çekinmeden anlamadığı yerleri sorabileceği etkin öğrenmenin daha hızlı geliştiği ve öğretmenlerimizin tecrübelerinin yardımıyla uzmanlaştığı sistem.

3-REHBERLİK

        Bilkentlilerde rehberlik çok önemli bir yer tutar. Ders çalışma programlarının hazırlanmasında, ders sonu ders başarı sınavlarının takibiyle, meslek seçimi ve tercihlerin yapılması ile eğitim koçlarımız yakından ilgilenmektedir.

1- GEÇMİŞİMİZ

         2000 Yılından beri bireysel olarak özel ders veren, branşında kendini yetiştirmiş öğretmenler topluluğunun 2004'den itibaren bir araya gelerek oluşturduğu profosyonel

eğitim danışmanlığıdır. Bugüne kadar yüzlerce öğrencinin hayalerindeki üniversiteye gitmesine yardımcı olup birikimlerimizi yeni nesillere aktarmaya devam ediyoruz.

M.Işık

M.Işık

O. N. Koçak

O. N. Koçak

Y.Temizkan

Y.Temizkan

ONK&YT
YT&BE&ONK
OK&UI
M.Yaşar
bottom of page